Wrocław - elektronik - programowanie kluczyka, alarm

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • GrzesiekK
    Classic
    • 2011
    • 15

    Wrocław - elektronik - programowanie kluczyka, alarm

    Zamieszczone przez Bartus
    i sprawdzić zbieżność.
    hmmm, ze co?????
  • asz
    Drive
    • 2010
    • 44

    #2
    Wrocław - elektronik - programowanie kluczyka, alarm

    Poszukuję fachowca z Wrocławia, który zna się na programowaniu pilotów do zamka (http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=40345) lub mógłby zainstalować alarm z otwieraniem drzwi na pilota.

    Komentarz

    • lalas123
      Classic
      • 2010
      • 25

      #3
      Byłem ostatnio w ASO na programowaniu dwóch pilotów. Załatwione od ręki w niecałe 60 min. Cena 60 zł.
      wrrruuuumm

      Komentarz

      • asz
        Drive
        • 2010
        • 44

        #4
        Zamieszczone przez lalas123
        Byłem ostatnio w ASO na programowaniu dwóch pilotów. Załatwione od ręki w niecałe 60 min. Cena 60 zł.
        Po bezowocnych poszukiwaniach też skorzystam z ASO. We Wrocławiu (elcar) nowy pilot do rocznika 1999: 270zł, programowanie 60zł.

        Komentarz

        • lalas123
          Classic
          • 2010
          • 25

          #5
          O szit drogi ten piolcik. Nie sądziłem. :shock:
          wrrruuuumm

          Komentarz

          • Mikimouse
            Classic
            • 2010
            • 20

            #6
            Jak potrzebujecie dobrego fachowca od kluczyków piszcie na priv....jakim bym nie jeździł autem daje rade i jest nie drogi... :!:
            Mikimouse....13.11.2010- zamontowanie sterowania centralnym zamkiem z pilota+zamontowany podłokietnik...cdn.

            Komentarz

            • aman
              Classic
              • 2010
              • 8

              #7
              Ja sprawę z kluczykiem załatwiłem na Karmelkowej: www.autoklucze.eu i mogę tego Pana spokojnie polecić. Dorabiałem nowy kluczyk z pilotem (nie scyzoryk, 2 przyciski), wygląda jak oryginał tylko plastik pilota trochę inny. Dorobienie + zaprogramowanie kluczyków trwało jakieś 15 min. Zapłaciłem za to bodajże 420zł. Szukałem innych speców we Wrocławiu ale ten byłe najkonkretniejszy i najtańszy.

              Komentarz

              Pracuję...